Kategorie Matematyka

W załączeniu po angielsku

Lucyna Ekspert z przedmiotu Matematyka • 2691 poprawnych odpowiedziData rejestracji: 10/11/2016Łącznie podziękowań: 51,9 tys.

Hej! W sekcji z załącznikami poniżej znajdziesz plik do pobrania dotyczący zagadenienia z tytułu. Postanowiłam dodać go w dwóch formatach do pobrania, aby zapewnić jak największą elastyczność. Pozdrawiam, Lucyna.

Podziękowań: 510
Uznało za pomocne: 305
Pobrań: 634

Tłumaczenia w kontekście hasła „W załączeniu” z polskiego na angielski od Reverso Context: W załączeniu Zarząd Spółki przekazuje ogłoszenie o zwołaniu. Tłumaczenia w kontekście hasła „przesyłam w załączeniu” z polskiego na angielski od Reverso Context: Drogi panie Brandt, przesyłam w załączeniu czek na 45. Tłumaczenie w kontekście „przesyłam w załączeniu” po angielsku: W załączeniu przesyłam list ze skargą. I have enclosed a copy of the complaining letter.”w załączeniu” – angielskie tłumaczenie. PL. „w załączeniu” po angielsku. volume_up. w załączeniu {przysł.}.Najpopularniejsze tłumaczenia „w załączeniu” po angielsku: herewith, please find attached (enclosed). Sprawdź przykładowe zdania, wymowę.

Szczegóły w załączniku po angielsku

Tłumaczenie słowa 'w załączniku’ i wiele innych tłumaczeń na angielski – darmowy słownik polsko-angielski.Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko lektora języka angielskiego w Studium Językowym UAM. Szczegóły w załączniku.Musisz przetłumaczyć „SZCZEGÓŁY WYMIENIONE W ZAŁĄCZNIKU” z polskiego i użyć. tłumaczenia „SZCZEGÓŁY WYMIENIONE W ZAŁĄCZNIKU” – polskiego-angielski oraz. Załącznik jest w formacie.. rozpocznij naukę. The attachment is in.. Nie udało mi się otworzyć Pana załącznika. W załączniku znajdą Państwo moje CV.Musisz przetłumaczyć „SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZNIKACH” z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. tłumaczenia „SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZNIKACH” – polskiego-angielski oraz.

W załączniku czy w załączeniu

Tłumaczenia w kontekście hasła „przesyłam w załączeniu” z polskiego na angielski od Reverso Context: Drogi panie Brandt, przesyłam w załączeniu czek na 45. W ramach tegorocznej edycji programu chcemy zachęcić lokalne społeczności do tworzenia miejsc przyjaznym pszczołom. Strefę dla Pszczół może założyć każdy, NOTA. Od: Raimundas Karoblis, ambasador, stały przedstawiciel, Stałe. Przedstawicielstwo Republiki Litewskiej przy Unii Europejskiej.w załączeniu przesyłam brakujący załącznik do wiadomości wysłanej w dniu. 04.03.2021 r. Czas rejestracji w systemie: 2021-03-01 10:09.Prawidłowa odpowiedz to ,, załączniku”. grendeldekt i 2 innych użytkowników uznało tę odpowiedź za pomocną. Dziękuję 0.

W załączniku przesyłam

Savoir-vivre w sprzedaży: „Przesyłam ofertę w załączniku” Korespondencja biznesowa oprócz swojego podstawowego celu – informowania o ofercie. Tłumaczenie w kontekście „przesyłam w załączeniu” po angielsku: W załączeniu przesyłam list ze skargą. I have enclosed a copy of the complaining letter.W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy telefonicznej przesyłam informacje na temat VI edycji programu. „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”.W załączniku przesyłam moje CV oraz list motywacyjny. Liczę na możliwość zaprezentowania. W załączeniu tego maila przesyłam swoje CV.Tłumaczenia w kontekście hasła „przesyłam w załączeniu” z polskiego na angielski od Reverso Context: Drogi panie Brandt, przesyłam w załączeniu czek na 45.

Załączam plik po angielsku

Załączamy cennik, o który prosiliście. rozpocznij naukę. Please find enclosed the price list you requested. W załączonym pakiecie znajdą Państwo opisy. Email po angielsku: zobacz jak napisać maila po angielsku, poznaj przydatne. czy załączamy w mailu CV po angielsku czy aplikujemy na studia w Anglii.Tłumaczenie słowa 'w załączniku’ i wiele innych tłumaczeń na angielski – darmowy słownik polsko-angielski.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa w załączeniu przesyłam w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Polish. załzawiony · załączam pozdrowienia · załączać · załącznik · załącznik do · załącznik do maila · załącznik do testamentu · załącznik do ustawy.

Dodaj komentarz